Непрепознатлива! Беше една од најуспешните супермодели, а сега не води сметка за сопствениот изглед!

14 август, 2020
линда

Таа ги красеше насловните страни, имаше многу ангажмани, а се појавуваше и на спотовите на покојниот Џорџ Мајкл и одлично заработуваше.

Една од нејзините најпознати изјави е дека не станува од кревет за помалку од 10 илјади долари.

Линда Еванџелиста неодамна го прослави својот 55 роденден, не се занимава со мода, ниту го следи трендот на естетски корекции.

За разлика од нејзината колешка Наоми Кемпбел, Линда не е на ригорозни диети и ужива во животот. Таа не е загрижена за килограмите кои почнале да се зголемуваат откако престанала да се занимава со манекенство.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris