Ние водевме љубов секој ден, тогаш сфативме една од нашите ФАНТАЗИИ и оттогаш нашата врска е во криза!

29 октомври, 2020
фан

Одредена сума на експериментирање е пожелна за секоја врска и може дури и да ја освежи и подобри.

Секако, за што било ново што еден од партнерите сака да проба, важно е и другата страна да се согласи.

Еден 27-годишен маж се пожалил дека неговата врска со неговата 20-годишна девојка е совршена, сè до моментот кога ја сфатиле нивната заедничка фантазија.

„Кога започнавме да се забавуваме, бевме многу среќни. Имавме секс секој ден. Сепак, со текот на времето, решивме дека сакаме да поканиме и други луѓе да ни се придружат во сексот “, ја започнува својата приказна овој човек.

Тој вели дека на почетокот, ова било многу забавно и исполнувачко искуство, но со текот на времето, нивната врска започнала да страда.

„Кога имавме секс со други жени и мажи, се чинеше дека и мојата девојка ужива. Сепак, таа стана многу љубоморна во последно време “, вели тој.

Тој додава дека започнале да зборуваат за ова и се согласиле дека сексот еден на еден, меѓу нив двајца, веќе не е посебно искуство и дека повеќе уживаат во другите луѓе во кревет.

„Одлучивме сè заедно и не знам зошто се случи ова. Не сакам да заврши нашата врска затоа што знам дека не би можеле да живееме едни без други. „Многу сум исплашен за нашата иднина“, рече тој.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum