Овие 20 работи се случуваат за време на сексот – само во филмовите!

7 ноември, 2020
9945b1c3-a712-4169-9225-4bad4caf2f3f

Сексот во порно филмовите е светлосни години далеку од од сексот во реалноста, но сексот во филмовите и сериите не е ништо помалку нереален. Актерите и режисерите во Холивуд многу често го прикажуваат сексот на начин што не се случува во животот на обичните луѓе, а тимот на Buzzfeed издвои 20 ситуации што се случиле на филм- и само на филм.

1. Она кога одат да имаат секс, а не ги симнуваат ниту накитот, чорапите или обувките…

2. Она кога има градник за време на сексот. Секој пат.

3. Кога жената само лежи после сексот и воопшто не оди во тоалет.

4. Кога тој непречено и без проблеми ќе влезе во неа – нема употреба на раце и секогаш сè оди од прва.

5. Дали сте забележале дека во филмот само слаби луѓе водат љубов?

6. Кога имаат секс секој пат – покриени.

7. Секогаш има некој жежок стриптиз пред сексот, никогаш нема проблем со соблекувањето на фармерките.

8. Во филмот, тие секогаш се сериозни додека имаат секс. Без смеење, зборување, глупирање…

9. Кога нејзината шминка е подобра после сексот отколку претходно.

10. Кога просторијата е полна со свеќи, а тие решија да имаат секс пред три минути.

11 Кога ќе свршат во исто време.

12. Кога никој не се тушира ​​после сексот. Ако се истушира, тоа повторно е нов секс.

13. Никој не користи лубрикант!

14. Кога ќе ги променат позите, а воопшто не се договараат. И сè излегува совршено.

15. Кога акцијата започнува пред да влезат во зградата, лифт, ходник…

16. Или кога не стигнуваат до креветот и имаат секс покрај ѕидот.

17. Ќебето секогаш ги покрива неговите гениталии – и нејзините гради.

18. Кога нема dirty talk.

19. Кога сите тинејџери ќе ја изгубат невиноста токму на матура.

20. Кога сè секогаш изгледа убаво додека имаат секс.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi