Понекогаш добрата фризура е половина убавина. Погледнете како сами да направите фризура како ОД САЛОН!

11 август, 2020
Frizura-1

Колку пати „Ви падна мрак на очите“ кога размислувавте да одите на фризер и да дадете пари за фенси или свечена фризура?

Колку Ви паѓа тешко фактот што таквите фризури ретко кога траат подолго од ден-два?

И колку пати сте се обиделе да научите сами да направите една од нив?

„Тоа не може“, „Премногу е тешко“, „Јас не сум за тоа“… ова се најчестите изговори.

Факт е дека сите не сме талентирани за сè, но, исто така, не можеме да знаеме дали сме или не, освен ако навистина не се обидеме.

Значи, ние Ви даваме идеја, поточно една Тик-Токерка, а Вие бидете малку трпеливи и верувајте во себе малку повеќе.

Без разлика дали сакате да одите на релаксирано кафе со пријателите  или дури и на деловна средба, веруваме дека оваа необична комбинација на пуштена коса, плетенки и пунџи никогаш нема да Ве остави рамнодушни.

Чешелот во раце и на работа:

Во суштина и не е толку комплицирано, зар не?

Потребно е само малку вештина и трпеливост и зошто да не ги имате кога знаете дека крајниот резултат е феноменален и дека ќе ве чини 0 (и со зборови: НУЛА) денари?

Преземено од: Objektiv.rs

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris