Препуштете му се на незаборавно искуство: Исполнете ја неговата ФАНТАЗИЈА, која е сон на повеќето МАЖИ!

2 октомври, 2020
фан

Тие чувствуваат притисок затоа што мораат да одржуваат ерекција и да ја задоволуваат жената.

И затоа не би било лошо од време на време да бидете оној кој ќе „преземе одговорност“.

Поточно, преземете контрола и возбудете се на себе и на вашиот партнер.

Според експертите, повеќето мажи сонуваат за ова, што значи дека има големи шанси вашата партнерка да биде меѓу нив.

Интригирајте го

Во неговиот фантастичен свет, тој сака одеднаш да го нападнете. Но, ако го направите тоа буквално, тој само ќе вреска и ќе го покрие меѓуножјето со рацете. Јавете му се и кажете му дека ќе го „одведете“ каде и кога ви одговара. Самата идеја ќе го заинтригира, но ако почувствувате двоумење, држете се до докажаните основи – половите пози се полоши.

Скокни го

Сега можете да го ставите планот во дело со скокање таму каде што најмалку го очекува. Ако се фрлите кон него, страсно го бакнувате и му давате орален секс веднаш штом помине низ вратата, тој ќе се чувствува како плен на вашата страст. Покрај тоа, ќе му покажете дека сте авантуристи и ентузијасти во врска со сексот со него.

Наредувајте му

Разиграно порачајте му да легне на креветот и да биде смирен додека правите што сакате со неговото тело. Или легнете на грб и му давате еротски упатства кажувајќи му каде и како сака да ве допре. Тој сака да се чувствува како да е таму во тој момент само за да ви пружи задоволство и кога ќе му диктирате што да прави, се намалува притисокот што тој мора да открие самиот што ве возбудува.

Врзи го

Кога е убеден дека навистина сте се фрлиле на работа, го ставате во игра лесното „ропство“ – лисиците не се секогаш потребни. Едноставно, држете ги рацете над неговата глава со раката. Таа ќе го сака тоа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum