Ријана можеби е „лоша“ девојка, но затоа има беспрекорен моден стил (ФОТО)

16 јуни, 2020
фдгфд

Освен што е пејачка, можеме слободно да кажеме дека Ријана е, сама по себе, бренд.

Оваа девојка успеа да создаде еден од најбараните брендови за убавина, а таа стана и дизајнерка.

И да се соочиме, Ријана можеби е „лоша“ девојка, но има беспрекорен моден вкус.

Во случај да не сте сигурни што е во тренд, или како треба да се облекувате за некој повод, слободно погледнете ги нејзините модни комбинации.

Сигурни сме дека ќе најдете мал број на идеи и воопшто нема да имате недостаток на летни комбинации.

Ријана е љубител на обемни исечоци и маички, и ги комбинира како со патики, така и со потпетици, и изгледа одлично.

Таа е обожавателка на белата боја и ја носи најмногу во текот на летото, а е исто и голем обожавател на лесни и лелеави парчиња

Свилени фустани, кои изгледаат како домашни палта, се исто така дел од нејзиниот беспрекорен стил

Не е тајна дека Ријана обожава тексас (запомнете ги познатите чизми од нејзината колекција), и обично ја носи во преголеми модели

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi