Родители, но и порно sвезди ги кршат сите табуа: Имаме проблем со снимање кога нема кој да ги чува децата!

5 ноември, 2020
порно

Родителите кои ги емитуваат своите сексуални активности преку мрежи и помеѓу училишни програми, изјавија дека не се срамат од тоа затоа што тоа го прават во брачна заедница.

Џес и Мајк Милер се во брак седум години, а тие започнаа да прават порно видеа пред 18 месеци.

Во Велика Британија, повеќе од 100.000 луѓе работат во сексуалната индустрија. Со приклучувањето кон бизнисот, Џес и Мајк ја снимаат својата аматерска порнографија, но тие инсистираат на тоа дека не се покажува лажно затоа што тие покажуваат вистинска страст и желба едни за други.

Дури и ако нивната работа може да издржи, тоа покажува дека тие често не можат да ги координираат снимките и да ги планираат затоа што нема кој да ги чува децата за тоа време.

Кога знаеме дека имаме ограничено време пред почетокот на училиштето – еден час. Знаеме дека сè ќе тргне наопаку – објаснува Џес.

View this post on Instagram

RIP to fears

A post shared by Jess Miller (@jessica_mike_miller) on

Двојката изјави дека имаат секс секој ден, 365 дена во годината. И Џес раскажа како една мајка и признала дека и завидува, и дека нејзиниот сопруг „добива“ задоволство еднаш месечно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi