Секс пози од кои ќе пукнете од СМЕЕЊЕ: Летечка камила, возач на автобус…

31 јули, 2020
Annotation 2020-06-24 205144

Внесете малку забава во спалната соба

Некои пози се романтични и интимни, некои се секси до таа мера да се зацрвениме од самата помисла на нив, а овие во продолжение не се ни едното ни другото.

Летечка камила

Добро, кој воопшто и го дал името на позава? Камилите не летаат, зар не? Ништо во врска со тоа нема смисла. Но, иако на прво слушање не ветува многу, оние кои ја пробале велат дека ве очекува многу смеење. Оваа поза не само што звучи туку и изгледа смешно.

По описот кој го даде Urban Dictionary, оваа поза изгледа така што жената лежи на грб додека машкото пенетрира во неа клечејќи на колена. После тоа, се витка наназад во мост додека сеуште е во својата партнерка и почнува да мрда со рацете, бидејќи сепак зборуваме за летечка камила, зар не?  

Тоа е тоа. Не гарантираме дека ова е добро за кичмата.

Ballcuzzi

Можеби сфативте веднаш а можеби и не, но ова е џакузи за мошниците на вашиот партнер. Идејата е следна- мажот треба да ги стави во чинија со некоја течност (топло чоколадо или крем), додека жената со цевка прави меурчиња. На тој начин се прави чоколадно џакузи за тестиси. Сепак, се напоменува дека чоколадото или кремот не смеат да бидат врели. Секако, после тоа, партнерката треба орално да му помогне на партнерот да го отстрани кремот.

Орален секс со прав кој пука

Ако мислите дека сексот не може да го уништи симболот на вашето детство, сте згрешиле. Правот што прска на минута може да ја врати личноста во деновите на безгрижност, а некој се досетил дека во таа комбинација е добро да вметне и орален секс. Работата е едноставна- прво во уста ставете прав што пуцка, потоа пенис, а после тоа веќе ништо не е гарантирано.

Возач на автобус

Да се разбереме уште на почеток, оваа поза не сугерира да ја испробате во училишен автобус или било каков автобус. Во основа позата е слична на кучешката поза, со тоа што партнерот покрај тоа треба левиот палец да го стави во ректумот “приемник” и да го врти на страна, десната рака треба да е на градите на партнерката која служи во оваа ситуација како сирена, додека вие во основа возите автобус. Не заборавајте да мавтате на имагинарните минувачи и да свирите, исто така на имагинарните несовесни возачи.

Значи ако сакате да тестирате работи во спалната соба и чесно да се насмеете според сајтот Urban Dictionary, ова се совршените пози за тоа. Топло чоколадо во рака, прав што пука и “училишен” автобус, па право во спалната соба.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi