Стил кој никого нема да остави рамнодушен. Што всушност сакаат да видат мажите

13 август, 2020
дгдфг


Светли бои и впечатлива шминка ќе издвојат секоја жена од толпата, но изгледа дека не го привлекува вниманието на посилниот пол. Кога станува збор за модата и шминка, мажите претпочитаат поприроден изглед. Ги прашавме, и тие одговорија искрено. Овој стил и начин на облекување сакале да го видат кај жените.

Елеганција

Тие признаваат дека се повеќе им е заводлива жена која го потенцира нејзиниот сексапил на суптилен начин, отколку оној што покажува премногу кожа во кратки фустани. Кога сè е премногу очигледно, може да биде здодевно и воопшто не е привлечно, признаваат тие.

Класичен стил

Тие повеќе паѓаат на класичниот и минималистички стил. Тесните фармерки, маица и дневна облека ќе бидат полн погодок ако планирате да шармирате маж.

View this post on Instagram

#outfit

A post shared by Inspi by loan (@inspi.by.loan) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris