Стилските трансформации на модниот камелеон Шарлиз Терон

29 мај, 2020
219867_sh-11_ff

Убата австралијанка многу пати до сега не има изненадено со радикалните промени на својот имиџ, почнувајќи од облеката па се до бојата на косата, фризурите, конфигурацијата на лицето па дури и со килограмите.

За потребите на филмот „Bombshell“ и биле изработени посебни фацијални протеези кои ја направиле скоро непрепознатлива.

Слична ситуација се случило и за време на снимањето на филмот „Monster“ кога за потребите на улогата се здебелила дури 25 килограми.

Таа е склона на експериментирање и не се плаши да изгледа поинаку, без разлика ндали е на приватен или професионален план. Таа разноликост Шарлиз ја применува и во својот моден стил па така може да ја видиме од најелеганто издание каде срачи со својот сексапил и женственост па се до „машки“ изглед од глава до пети или во тотално опуштен стил со папучи.

Но и покрај модните екстремности во кои се впушта актерката едно останува сигурно, а то е дека и понатаму е заносна и преубава.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi