Ирина Шајк и Џоан Смолс во кампања за новиот парфем BOMBSHELL на Victoria’s Secret

26 јули, 2020
Ирина Шајк и Џоан Смолс во кампања за новиот парфем BOMBSHELL на Victoria’s Secret

Ирина Шајк и Џоан Смолс се убавиците кои се избрани да го промовираат новиот парфем на Victoria’s Secret.

34-годишната Русинка и 32-годишната Порториканка позираат и се забавуваат во рекламната кампања за парфемот „Bombshell“.

„Ние навистина внесовме делови од нас во оваа кампања: Јас сум јас, а Џоан е Џоан“ – изјавила Шајк.

Joan Smalls Irina Shayk Bombshell Fragrance (1).jpg
Joan Smalls Irina Shayk Bombshell.jpgJoan Smalls Irina Shayk Bombshell Fragrance (4).jpgJoan Smalls Irina Shayk Bombshell Fragrance (2).jpg
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi