Ова видео има повеќе од 100 милиони прегледи! Жените и веруваат кога им вели дека ќе имаат совршени стомачни мускули!

27 мај, 2020
stomacni

Нејзиното најпопуларно видео е наречено „ Направи стомачни мускули за само две недели“

Клои Тинг е една од многуте YouTube ѕвезди која достигна светска слава за време на пандемијата на коронавирус. Додека за време на изолацијата многумина јадеа и добија неколку  килограми плус, таа вежбаше со нејзините 7,6 милиони придружници.

34-годишна девојка од Мелбурн, карантинот го помина во Лос Анџелес, а секојдневно на Инстаграм објавува нови вежби. Нејзиното најпопуларно видео е наречено „Направи стомачни мускули за само две недели“ и е гледано неверојатни 103 милиони пати. Со пакет вежби за стомачни преку ова видео, несомнено ќе се размрдате, ќе ги зајакнете стомачните мускули и ќе добиете тенка половина.

Сè што треба да направите е да ја изберете соодветната подлога и да го пуштите видеото, а потоа да тргнете по посакуваната цел.

Покрај ова видео, Клои има уште едно популарно видео, „Правете го ова секој ден за да изгубите тежина“, кое е прегледано 43 милиони пати.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi