Ана се опушти во возењето, потоа ја извади ногата низ прозорецот, фановите шокирани: „Грозно, не ти личи“

23 август, 2021
ana-nikolic-instagram

Се возеше во автомобил на совозачкото седиште, па се снимаше како пее песна што била на радио

Пејачката Ана Николиќ објави интересно видео на својот профил на Инстаграм, кое предизвика бурни реакции поради нејзиното однесување, кое, според обожавателите, не е дамско.

Имено, таа се возеше во автомобил на совозачкото седиште, па се снимаше како пее песна која била на радио.

Во еден момент, Ана ја извади ногата низ прозорецот, додека имаше цигара во раката.

По овој нејзин потег, започнаа коментарите на згрозените обожаватели.

„Не ти личи да се однесуваш вака“, „Една дама не треба да си го дозволи ова“, „Жено, што правиш“, беа само некои од нив.

Погледнете како се однесуваше Ана во галеријата подолу:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi