Анастасија ја напушти Србија! Ќерката на Цеца ги спакувала куферите и го сторила ОВА! Сите коментираат!

3 март, 2021
408928_screenshot-2_f

Анастасија Ражнатовиќ ги извести своите следбеници на социјалните мрежи дека ја напуштила Србија.

Анастасија Ражнатовиќ, пејачка и ќерка на фолк дивата Цеца Ражнатовиќ, е активна на социјалните мрежи, а редовно привлекува големо внимание со своите објави, па така беше и сега.

Анастасија ги спакува куферите и ја напушти Србија, а сите коментираат за локацијата каде што отишла, а која сè уште не е позната за никого.

Имено, ќерката на Цеца реши да патува во потоплите региони, а своите следбеници на Инстаграм ги почести со неколку видеа од егзотичната дестинација.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris