Анастасија со брутални фотографии во бикини им го разубави „карантинскиот викенд“ на многу мажи (ФОТО)

7 март, 2021
eminaredcarpet071020200064-830x0

Среќа немам каде, па го видов ова веднаш – гласеше еден од коментарите

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ ужива на Малдивите, каде реши да помине неколку дена уживајќи во шармите на оваа егзотична дестинација.

Имено, таа ја споделува атмосферата од морето со своите обожаватели на својот Instagram, а сега ги маѓепса обожавателите со нов пост.

Жешката Анастасија објави две нови фотографии од плажа во бикини додека во раката држеше кокос, а скоро никој не го погледна морето, бидејќи нејзината совршена фигура го „украде“ целото внимание.

„Ајде да одиме на кокос“, напиша таа во описот на фотографијата.

– „Среќа немам каде, па го видов ова веднаш“, „Ти си совршена“, „Бомба“, „Ти си вистинска убавица“, „Секој ден стануваш поубава“ – се само некои на коментарите од нејзините следбеници.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris