АНАСТАСИЈА ЗА ПРВ ПАТ ГО ПРОКОМЕНТИРА ИЗБОРОТ НА ЦЕЦА: Никој не ги знае овие информации!

1 мај, 2021
317548_anastasija-raznatovic01-damir-dervisagic_ff

Таа е многу среќна затоа што нејзината мајка го најде „вистинскиот“.

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ не крие дека ја поддржува својата мајка Светлана во сите животни избори, особено во емотивните, бидејќи сака да ја гледа со насмевка на лицето.

Таа неодамна се врати од патување од Мексико, каде беше со избраниот Ѓорѓе Кулиќ и нејзините пријателкии и сега е подготвена за нови работни победи.

Иако не зборува јавно за љубовните афери на Цеца, сега за прв пат ја искоментира нејзината врска со Богдан Срејовиќ, со кого пејачката ужива со месеци.

„Па, како што знаете, мајка ми е со Богдан. Тие се заедно 24 часа”, што јасно укажуваше дека нејзината мајка е многу задоволна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi