БРЕНА И БОБА ФАТЕНИ СРЕДЕ МОРЕ ВО ГРЦИЈА Пејачка лебди по водата и ужива додека нејзиниот сопруг ја надгледува!

19 август, 2021
Screenshot_1

Лепа Брена и нејзиниот сопруг Слободан Боба Живојиновиќ неодамна станаа сопственици на луксузна јахта со која одлучија да крстарат по Медитеранот.

Тие двајца се закотвија на островот Крф во изминатите неколку дена, а ги посетија и блиските места. На Лепа Брена очигледно и се допаднаа околните помали острови Паксос и Антипаксос, кои припаѓаат на Рајските Острови каде одлучи да плива.

Таа објави неколку снимки и фотографии, а особено една слика привлече внимание. Брена и Боба среде море, а додека пејачката има пераи на нозете и безгрижно лежина грб во водата, нејзиниот сопруг плива до неа.

следбениците на пејачката беа воодушевени од нејзините фотографии и ѝ напишаа дека го избрала вистинското место за одмор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi