ЦЕЦА ГО СНИМИ ВНУКОТ, А СИТЕ ЈА КОМЕНТИРААТ СНААТА БОГДАНА: Во краток шорц и врел топ ја покажа врвната линија! (ФОТО)

18 јуни, 2021
ceca-bogdana

Цеца Ражнатовиќ најмногу ужива во семејните моменти.

Познато е дека Цеца Ражнатовиќ најголемиот дел од слободното време го посветува на внукот Жељко, синот на Вељко и Богдана, кој неодамна го прослави првиот роденден.

По неколку гала прослави, Цеца се релаксира во помирна варијанта, претежно во близина на малиот Жељко.

Таа неодамна скокаше на трамполина, а сега ужива заедно со нејзиниот внук и снаата во дворот. Таа објави видео во кое малиот Жељко јаде цреши, но сите ги забележаа кратките шорцеви и топот на Богдана.

Додека седеше и му даваше на синот цреши, се виде дека Богдана има одлична линија по породувањето.

Уверете се и сами:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi