Цеца и Богдан започнуваат ЗАЕДНИЧКИ живот!

11 февруари, 2021
cecaraznatovic_2021.2.6_qh8sl1-1

Цеца не ја симнува насмевката од лицето од кога е со Богдан Срејовиќ!

Откако уживаа на Копаоник со неговата ќерка Искра, парот се упати кон едно етно село во близина на Зрењанин каде го искористија сончевиот викенд, па возеа четирицикли. Цеца прв пат објави заедничка фотографија со момчето, што никогаш порано не го направила тоа со ниту едно друго момче, а под фотографијата напиша „Уште еден прекрасен ден“.

Сепак, фолк ѕвездата никогаш јавно не говорела за новата врска, но таа и Богдан повеќе не се кријат и го користат секој момент да бидат заедно. Се шушка дека наскоро ќе започнат и заеднички живот.

-Тие веќе почнаа да зборуваат за тоа, па веројатно ќе изнајмат заеднички стан каде ќе имаат апсолутна приватност. Богдан секогаш може да дојде кај Цеца на ручек или вечера, но таа, заради децата, никогаш не би дозволила тој да преспие во нејзината куќа. Неговиот стан е убав и Цеца веќе била таму, но бидејќи медиумите веќе знаат каде живее сега, размислуваат да пронајдат луксузен стан за кој никој нема да знае каде се наоѓа, па папараците нема да можат да ги следат- открива близок извор.

Сепак, фолк ѕвездата никогаш јавно не говорела за новата врска, но таа и Богдан повеќе не се кријат и го користат секој момент да бидат заедно. Се шушка дека наскоро ќе започнат и заеднички живот.

-Тие веќе почнаа да зборуваат за тоа, па веројатно ќе изнајмат заеднички стан каде ќе имаат апсолутна приватност. Богдан секогаш може да дојде кај Цеца на ручек или вечера, но таа, заради децата, никогаш не би дозволила тој да преспие во нејзината куќа. Неговиот стан е убав и Цеца веќе била таму, но бидејќи медиумите веќе знаат каде живее сега, размислуваат да пронајдат луксузен стан за кој никој нема да знае каде се наоѓа, па папараците нема да можат да ги следат- открива близок извор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi