ЦЕЦА ИСКЕШИРАЛА 15.000 ЕВРА ЗА РОДЕНДЕНОТ НА ЖЕЉКО?! РАЖНАТОВИЌ СЛАВАТ ДЕНЕС – 10 000 САМО ЗА ПРОСТОР И ХРАНА!

3 јуни, 2021
ceca-zeljko

Денес семејството Ражнатовиќ го слави првиот роденден на малиот Жељко Ражнатовиќ

Внукот на Светлана Цеца Ражнатовиќ и синот на Вељко и Богдана, Жељко, четврток на 3 јуни ќе го прослават својот прв роденден и по тој повод ќе биде организирана гала прослава во елитен белградски ресторан.

Семејството Ражнатовиќ одлучи да ги собере членовите на семејството и пријателите со цел да организира роденденска забава за малиот Жељко, а малиот ќе има дури и специјално одело.

„Ражнатовиќ не штедеше кога станува збор за прославата, но имајќи предвид дека станува збор за елитен ресторан, може да се каже дека поминала добро. Таа даде околу десет илјади евра за закуп на ресторанот и кетеринг, додека за украсувањето, аниматори за деца и други ситници издвоила околу три илјади евра Бидејќи е роденден за најмладите, нема да има алкохол во поголема мера, затоа таа дала околу илјада евра за пенливи вина да наздрават. Тортата ќе биде голема и гламурозна, а ќе доминира сината боја и ќе има неколку вкусови.Подготвена е слатка трпеза што ја обожаваат најмладите, а платиле и околу илјада евра за слатки “, изјави неименуван извор близок до семејството

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi