Цеца од младите години? Анастасија? КОЈ Е ОВА?! Пејачката го збуни Инстаграм со фотографијата што СИГУРНО ќе ја погледнете двапати!

12 февруари, 2021
266945_ceca-i-anastasija-damir-dervisagic_ff

Популарната пејачка неодамна претрпе огромна трансформација и е воодушевена од својот нов изглед секој ден, а сега успеа да ги збуни следбениците.

Ана Николиќ успеа во навидум невозможното: за кратко време ја преполови својата тежина и по породувањето се врати во форма. Пејачката секој ден им го одзема здивот на своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм, а сега сподели и фотографија која малку ги збуни.

Имено, таа позираше во црн мини фустан, високи чизми и кожна јакна со раб, на што додаде обетки и очила за сонце. Нејзиниот избор на облека, фризура и очила потсети на многумина на стилот што го негуваше фолкерката Светлана Ражнатовиќ во текот на 90-тите години на минатиот век.

Затоа, на прв поглед на многумина им се чинеше дека на фотографијата се наоѓа Цеца или нејзината ќерка Анастасија.

„Мислев дека Цеца е од нејзините помлади денови“, „Иста Анастасија“, „Исто како Анастасија“ се некои од коментарите на придружниците на Ана.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi