ЦЕЦА РАЖНАТОВИЌ НА ТРАМПОЛИНА! Таа го прослави својот 48-ми роденден, па подетини – Анастасија го објави видеото!

16 јуни, 2021
ceca2

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ се забавува со својот внук!

Анастасија Ражнатовиќ го сними емотивниот момент на нејзината мајка Цеца и нејзиниот внук Жељко.

Пејачката покажа како Цеца игра со синот на Вељко, Жељко и тоа на трамполина. Фолк sвездата носеше бела маица и трака околу главата и цело време скокаше и го држеше Жeљко за раце за да скока со неа!

Анастасија праша „Кој е бебето овде“, а потоа го објави видеото на Инстаграм.

Погледнете:

Пред неколку дена, Цеца запеа за најдобриот тенисер во светот Новак Џоковиќ, кој го прослави 19-от грен слем во својата кариера, кој го освои на Ролан Гарос со триумф во финалето над Гркот Стефанос Циципас.

Погледнете го видеото:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi