ЦЕЦА СЕ СНИМАШЕ ВО ЛУКСУЗНИОТ АВТОМОБИЛ! Ражнатовиќ не ја симна насмевката откако е во врска со Богдан: Сите се прашуваат каде отиде!

27 јануари, 2021
2443879_screenshot-4_ff

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ блеска од кога е во врска со Богдан Срејовиќ, а сега тоа го покажа и на својот Инстаграм профил.

Имено, таа објави видео. Снимена е во луксузен автомобил, а насмевката не ја симна од лицето.

Коментарите за нејзиниот изглед постојано доаѓаа и сите се прашуваа каде оди.

Светлана Цеца Ражнатовиќ неодамна го посети Крагуевац, родното место на нејзиниот избран Богдан Срејовиќ.

Семејството на нејзиното момче го прослави крштевањето на Свети Јован Крстител, а по тој повод Цеца го посети таткото на Богдан, Милош Срејовиќ, познат спортист.

Крштевањето беше повод и Цеца да се сретне со семејството на нејзиниот избраник, со која е во љубовна врска веќе два месеци.

Да потсетиме, Цеца влезе во романса со Богдан Срејовиќ, кој се занимава со угостителство и е 9 години помлад од неа. Двајцата беа видени заедно во еден ресторан. Многумина коментираат дека Цеца изгледа феноменално, особено затоа што е среќна заљубена.

Ceca Ražnatović, Bogdan Srejović

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris