Дали Харис и Мелина сакаа ова да се дознае? Џина Џиновиќ призна еден малку чуден детал за нејзините родители!

18 септември, 2021
328103_melina-hairs-dzinovic_ff

Џина Џиновиќ, постарата ќерка на пејачот Харис Џиновиќ и креаторката Мелина Џиновиќ, која има и помал син Кан, веќе долго време е многу активна на социјалните мрежи.

Без разлика дали станува збор за Инстаграм или ТикТок, седумнаесетгодишната убавица е редовна кога станува збор за објавите и новите фотографии.

<p>Mada se<strong> Haris i Melina Džinović</strong> trude da ne otkrivaju previše o svojoj porodici i intimi, isplivao je jedan detalj iz njihovog doma</p>

Сепак, таа повремено открива некои детали од нејзиниот приватен живот, а сега на своите следбеници од социјалните мрежи им открила нешто што можеби не би сакале да го знаат Харис и Мелина.

<p>Mada se<strong> Haris i Melina Džinović</strong> trude da ne otkrivaju previše o svojoj porodici i intimi, isplivao je jedan detalj iz njihovog doma</p>

Во еден од нејзините објави, inaина призна дека нејзините родители спијат во одделни спални соби.

Не е изненадувачки што овој детал од домот на Џиновиќ предизвика неколку коментари и ги распали социјалните мрежи.

  • Како Харис го дозволил тоа? – праша еден корисник на Твитер.
Đina Džinović

Мелина Џиновиќ еднаш откри дека децата се уште повеќе се плашат од нејзините реакции.

  • Имаат попријателски однос со Харис, повеќе се плашат од мене. Секогаш мора да има некој таков во куќата, но инаку сме многу избалансирани – призна Мелина во „Premijera — Vikend Specijalu“.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris