Дали Карлеуша и Тошиќ се изневеруваат? Астролог открива дали бракот на пејачката и фудбалерот ќе преживее! (ВИДЕО)

18 февруари, 2021
jk.dt_

Астро толкувачката Весна Ривас ги отвори картите за позната двојка …

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се во брак 13 години и имаат две ќерки Атина и Ника.

Познатиот пар е проследен со бројни скандали и гласини за скандали од двете страни во последните неколку години. Сепак, пејачката и фудбалерот успеаја да го спасат бракот.

Весна истакнува дека ова е кобна година за Јелена, па ќе реши многу свои проблеми на приватен план.

– Јеца влезе во кобна година. Сето ова беше за гребење, а сега ќе се разредува, чисти, елиминира. Јелена влегува во судбоносниот период од 15 јуни, а тоа ќе трае до јуни 2022 година. Ова значи, првенствено, емоционално расчистување. Постојат теми што таа и Душко ги туркаа под тепих, кои ќе дојдат до израз – истакнува Весна и додава што претставува овој период за двајцата сопружници:

– Кога еден од партнерите ќе влезе во таа кобна година во тоа расчистување, се случува или бракот да се расипе или да си кажат сè и да простат или да ги прифатат работите што треба да ги прифатат и да останат уште посилни. Ги поминаа првите девет, ќе најдат решение за своите проблеми и проблемчиња. Јелена има исклучително силен код. Тоа е со жена која се занимава со јавна сцена. Има свој бренд. Само што Бог ѝ го дал. Ја задеваат емоциите. Штом заблеска, тоа може да ја чини нејзината кариера – нагласува Ривас.

Астро толкувачот посвети посебно внимание на деталите што на картите укажуваат дека Јелена и Душко се создадени еден за друг.

– Тие се најдоа на многу основи, во хемијата и убавината. И двајцата имаат неверојатна енергија. Душко е прилично свој, независен, мрази рамки, гушење. Пошироката јавност не го знае тоа, само Јелена го знае тоа. Фактот дека и двајцата имаат желба за малку „шарање“, да погледнат друг или друга, е нормално затоа што имаат високи петки во родовиот код. Душко нагласува дека флертувањето, заведувањето, а Јелена е тој флерт. Тие се многу слични. Дури и тој има поголема склоност да одлета- вели Весна.

Весна Ривас особено потенцира дека ова е година на брачната двојка Карлеуша – Тошиќ, но периодот до мај е особено критичен бидејќи тие се опкружени со луѓе кои не им посакуваат добро.

– Ова е убава година за нив. Сефинитивно ќе ја средат својата судбина во следните две години, ќе решат некои вистини. Тие имаат љубов, а таа љубов трае. На Јеца ѝ е многу важен креветот, бракот е многу важен за него. Се шпионираат еден со друг (се смее). Сè што е напишано за нив е повеќе маркетинг отколку некои измами. Постојат чисти емоции меѓу нив, но тие имаат многу непријатели околу себе. Од љубомора кон неа и злоба, му направија проблеми нему. Тој беше повеќе потресен од овој настан. Навидум многу блиски луѓе не се добри со нив. Тие ќе мора да го променат кругот на пријатели. Од мај сè им оди како што треба – заклучува Ривас.

Весна особено потенцира дека Јелена и Душко мора да пазат од жените кои се крајно блиски со нив. Погледнете го видеото подолу:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi