ДАЛИ СЕ ПОТВРДИЈА ГЛАСИНИТЕ ЗА РАЗВОД? Нови детали од односот на Игор Којиќ и Северина зборуваат за дефинитивен крај на љубовта на овој пар!

2 април, 2021
severina-i-igor-kojic_1000x0

Во април 2020 година, пејачката Северина Којиќ залудно го напушти Белград, бидејќи започнаа гласини дека таа не била во добри односи со нејзиниот сопруг Игор.

Двајцата оттогаш не се видени заедно во јавноста, дури и не објавија заеднички фотографии на социјалните мрежи, а сето тоа поттикна сомнеж дека парот се разведува

Според медиумите, Игор Којиќ минатиот викенд само ги собрал работите од станот на Северина и се иселил.

„Во средината на април минатата година, веднаш одекна веста дека Северина се расправала со нејзиниот сопруг и дека полицијата ја фатила како се движи без дозвола за време на полицискиот час, кој беше во сила во тоа време. Само што ја одведоа кај судијата за прекршоци и ја плати казната, таа ги спакува и ги напушти семејниот дом на Којиќ и Белград и него. Двајцата не се сретнаа неколку месеци бидејќи Сплитчанката не се врати во Србија, па дури и кога Игор ја посети Хрватска кон средината на септември, пејачката наводно не го видела ниту тогаш, иако сè уште ги имаше своите лични работи, што тој ги зема дури сега и дефинитивно се исели од нејзиниот стан“ – вели добро информиран извор.

„Се шпекулираше дека во тоа време таа била во врска со производителот на вино Томислав Воштиниќ, па логично е дека во тоа време воопшто не се грижела за расправија со малиот Кеб. И двајцата мудро молчеа за статусот на брак пред медиумите, па никој од нив не објави за пропаѓање на љубовта. Отпрвин, тие се следеа едни со други на Инстаграм, но наскоро повторно се следеа, веројатно за да ја задржат таа слика во јавноста, ако сепак останат пријатели. Којиќ имаше само неколку чудни статуси на социјалната мрежа кои укажуваа на раскин и кои многумина ги протолкуваа како некои инсинуации упатени кон неговата сопруга, за која тој не потврди дека е поранешен до денес. Посебно внимание привлече фактот дека Игор се повлече по Северина и се посвети на верата и започна да ги посетува манастирите, додека таа пренесуваше главно објави на Инстаграм како што ужива.

Минатиот викенд од станот на Северина беа изнесени само работи за снимање на неколку кампањи, како и оние на внуката на Северина, која (повторно) се пресели во непосредната населба на Северина со нејзиниот сопруг – соопштија од ПР-тимот на пејачката

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris