ФАНОВИТЕ ВО НЕВЕРУВАЊЕ Сораја се враќа на својот природен изглед, направи општ хаос со новата објава (ВИДЕО)

2 мај, 2021
_uploads_thumbs_resize_800x420_397699

Акцентот не е ставен на нејзините огромни силиконски гради, туку на косата и фризурата со која старлетата изгледа сосема поинаку.

Сораја Вучелиќ редовно објавува снимки и фотографии во кои ги истакнува своите добро познати „пластични“ атрибути, овој пат многумина беа изненадени.

Акцентот не е ставен на нејзините огромни силиконски гради, туку на косата и фризурата со која старлетата изгледа сосема поинаку.

Ја извади надградбата што ја имаше со години, ја исфарба косата во посветла боја, па многумина се прашуваат дали сака да биде „поприродна“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi