ФАТИЈА МОМЧЕ И ГО ФРЛИЈА ОД СЦЕНАТА КОН ПУБЛИКАТА! Незапаметен скандал на настапот на Џала и Буба, обезбедувањето направи хаос?! (ВИДЕО)

1 август, 2021
Screenshot 2021-08-01 205554

Наводно, Буба Корели, кој може да се види на видеото, се нашол сред скандалот

Џала Брат и Буба Корели повторно се во центар на нов скандал, а овој пат тоа се случи на нивниот настап во Ниш, пренесува Република.

Имено, Џала и Буба, заедно со раперот Инас, синоќа имаа настап во Ниш, каде што дојдоа голем број посетители, претежно помлада публика. Сето тоа изгледаше како вообичаен настап на овие сараевци се додека не се случи скандалозната сцена.

Како што е наведено, додека Инас го пеел својот блок, одеднаш момчето што се нашло на сцената го грабнале и буквално го исфрлиле од сцената кон публиката што била во првите редови, и одеднаш настанал целосен хаос.

Причината за оваа суровост не е позната.

– “Сега дојдоа во Ниш и никогаш повеќе”, “Ова е хорор”, “Дали е можно?” – гласеа само некои од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris