(ФОТО) Северина во нова ДРАМА: Пејачката повторно е во неволја!

29 март, 2021
севе

Северина најпрво ја раскина соработката со долгогодишен тим на соработници, потоа нејзиниот брак со Игор Којиќ потполно пропадна, иако долго време се обидуваа да прекријат во јавноста.

Сега таа очигледно ја откачи нејзината кума од венчавката Андреа Чермак. Оваа убавица го прослави својот роденден и деталите ги сподели на социјалните мрежи, но од Севе нема ни трага ни глас.

Андреа го прослави својот роденден во друштво на Нина Бадриќ и Изабел Ковачиќ, а преку видео повик им се придружи и Вања Модриќ. Северина не е на оваа прослава, а дури не и го честиташе роденденот преку социјалните мрежи, како што тоа го правеше претходните години.

Хрватските медиуми пишуваат дека кумството очигледно било прекинато.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris