ГЛУМИ ДАМА, А ПЦУЕ КАКО КОЧИЈАШ! Карлеуша му се обрати на колегата: ЈАДИ Г*МНА!

27 февруари, 2021
88906_jk1_f-1

Јелена Карлеуша не може да се контролира дури и пред камерата, а потоа го покажува своето вистинско воспитување, што не е пример.

Пејачката Јелена Карлеуша влезе во нова борба среде емисијата „Ѕвездите на Гранд“ и ги проколна своите колеги.

Имено, во емисијата што гледачите ќе имаат можност да ја видат оваа сабота, ќе го видат и вулгарното однесување на Карлеуша, која себе си се нарекува гигант.

За време на жестока расправија, Јелена извика среде студио:

-И ти јади гомна! додека не дојде на „Гранд“, плукаше по него најмногу- рече пејачката и ја напушти сцената.

Иако не е јасно кому му се обраќа, се шпекулира дека овие зборови ги упатила на Џорџ Дејвид, кој во минатото честопати зборуваше негативно за фолкерите и музиката што тие ја свират.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi