Го повтори НАЈЛОШИОТ СТАЈЛИНГ? Јелена КАРЛЕУША повторно на суд во необично издание (ФОТО)

16 јуни, 2021
ca13af924623bcd3418cfd2af1de1f3832b495a9

Популарната пејачка Јелена Карлеуша повторно шокираше со модното издание

Популарната пејачка Јелена Карлеуша денес повторно се појави на суд и повторно во невообичаено издание, како пред неколку недели кога беше критикувана од јавноста и медиумите за светлиот, плетен фустан и белите рамни балетанки.

Денес популарната српска дива Јелена Карлеуша повторно се појави на суд во необично модно издание, што е сосема неочекувано од нејзина страна. Секако, нејзиниот стајлинг е целосно прилагоден на правилата што важат во судските институции, но јавноста очекуваше малку поелегантно издание од голема музичка sвезда како што е Јелена Карлеуша.

Пејачката носеше долг фустан изработен од плетена ткаенина со средна должина, со попречни линии кои придонесоа да изгледа многу пополно. Покрај тоа, таа повторно облече рамни балетанки, овој пат црни во согласност со фустанот.

Погледнете го изданието на српската дива која денес се прошета по судот во Белград.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi