ГО ПРЕКИНА НАСТАПОТ И ОБЛЕЧЕНА СКОКНА ВО БАЗЕН! Теодора Џехверовиќ направи лом – мажите одбројуваа, па ВРСКАА!

1 август, 2021
teodora-dzehverovic

Теодора им приреди вечер за паметење на фановите.

Пејачката Теодора Џехверовиќ, која сакаше да се дружи со публиката, но и публиката со неа, скокна во базенот за време на нејзиниот настап и создаде неверојатна атмосфера!

Teodora Džehverović

Со овој потег, кој во најмала рака беше неочекуван, таа ја доведе атмосферата до лудило и ги воодушеви обожавателите што дојдоа да ја слушаат.

Згодната пејачка скокна во базенот облечена, во црни шорцеви и топ, па тоа беше вистински рај за мажите.

Teodora Džehverović

Присутните се собраа околу неа, и во базенот и надвор, почнаа да бројат и … Теодора рипна во базенот!

Следеше врисок, а таа подготви ноќ за паметење.

“Каков лом направивме. Им благодарам на сите што беа таму синоќа. Беше ноќ за паметење”, напиша таа подоцна со емотикони срце, а потоа објави кратко видео на кое позира завиткана во пешкир.

Teodora Džehverović

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi