Го удри откако тој ја плесна по задникот: Снимката од судирот помеѓу Карлеуша и Босанец на снимањето на „Гранд“

2 февруари, 2021
zvezde_granda_01022021_0030

Јелена Карлеуша дојде на снимањето на музичкиот натпревар „Звездите на Гранд“ на првото издание, а нејзиниот колега од жирито, Драган Стојковиќ Босанац, не можеше да одолее да ја допре ЈК на некое незгодно место.

Карлеуша носеше жолт фустан со отвор на рамото и раката, како на стомакот и грбот, кој не беше тесен, па го откри она што многумина сакаат да го видат.

Задникот на Јелена можеше да се види под секси креацијата, а имаше моменти кога можеше да се види и да се погледне повеќе отколку што треба.

Откако членовите на жирито беа фотографирани на сцената пред почетокот на снимањето, што традиционално го прават, пејачката отиде на своето место, но нејзината позадина го привлече вниманието на непослушниот Босанец.

Драган ноншалантно го допре задникот на Карлеуша, а пејачката веднаш реагираше и го удри колегата по раката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi