Голите фотографии на Карлеуша сеуште кружат на Интернет, а пејачката се огласи по СКАНДАЛОТ: „Ме уценуваа и заплашуваа!“

10 март, 2021
rtgdrfgdf

Пејачката Јелена Карлеуша проговори за скандалот што во моментов ја тресе домашната јавност. На меѓународниот ден на жената, социјалните мрежи блескаа по обвинувањата дека постои група на апликацијата за преписка на Телеграм, која собира 36.000 мажи од Балканот, во која споделуваат голи фотографии и снимки, па дури и адреси на жени од оваа област.

Поради сето ова реагираа министерот за полиција и надлежните органи.

-Заборавивте како со месеци ги објавуваа моите голи фотографии на насловните страници, за што не ви дадов одобрување. Ме уценуваа, ме исплашија и кога не успеав во она што го бараше ѓубрето, сликите достигнаа до милиони луѓе. И што добивам од тоа да бидам во право? Ништо. Штетата е направена, некако преживеав. Жив е и несреќниот човек што го стори тоа што го стори. Но, никогаш да не се повтори тоа јавно групно силување на никого, тоа е мојата поента – рече Карлеуша во своето соопштение.

Досега Карлеуша никогаш не призна отворено дека фотографиите објавени од Огњен Врањеш се всушност нејзини.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris