ГОЛОТИЈА НА СИТЕ СТРАНИ: Карлеуша го покажа ГОЛИОТ ЗАДНИК, а потоа продолжи уште ПОБЕЗОБРАЗНО (ФОТО+ВИДЕО)

13 мај, 2021
zvezde_granda_12052021_0084

Никој нема да остане рамнодушен!

Јелена Карлеуша повторно го украде вниманието со својот избор на облека од вчерашното снимање на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“.

Пејачката носеше црна креација која открива повеќе отколку што покрива. Бујните гради, извајаниот стомак, но и долгите нозе на Јелена излегоа во преден план.

Стајлингот дополнително беше надополнет со фризурата што пејачката ја „фураше“ во 1996 година во спотот „Сад смо странци постали“.

За време на паузите на музичкото натпреварување, Карлеуша беше фотографирана во провокативни пози, а на некои фотографии можеше да се забележат целиот нејзин гол задник и минимално покриено меѓуножје.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi