ГОРНИОТ ДЕЛ СО ШИРИНА ОД 2см, А ДОЛНИОТ… ИСТО ТАКА! Сораја во костим за капење составен само од 4 врвки за кои платила 495 ЕВРА! (ФОТО)

30 јули, 2021
Screenshot_6

Старлетата Сораја Вучелиќ е позната по тоа што објавува провокативни фотографии скоро секој ден, а сега ги шокираше сите кога се појави во никогаш поминијатурен костим за капење.

Сораја позираше на плажа, а беше облечена во црн костим за капење на познат моден бренд, кој, како што пишуваат медиумите, чини 495 евра.

Старлетата имала само врвки врз нејзините интимни делови, па и овој пат предизвика големо внимание.

Коментарите постојано се нижат, а додека некои го пофалија нејзиниот изглед, други мислат дека претерува.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi