ГРАДИТЕ ВО ПРЕДЕН ПЛАН, ЗАТЕГНАТА, А ДОЛНАТА ОБЛЕКА НИКАДЕ ЈА НЕМА! Карлеуша во невидено секси издание – НАЈБРУТАЛНА во финалето! (ФОТО)

27 јуни, 2021
Jelena-Karluesa

За финалната вечер на „Ѕвездите на Гранд“ Јелена Карлеуша избра бомбастичен стајлинг.

Во финалната вечер на музичкиот натпревар „ Ѕвездите на Гранд “, сите со нетрпение ја чекаа Јелена Карлеуша, која привлекува големо внимание со своите стајлинзи во последните две години.

Така беше и вчера вечер во големото финале на 14-та сезона, за која Јелена одбра да биде во уште побомбастично издание – како што се очекуваше.

Ги изнесе градите во преден план во необична и оригинална секси креација, а во некои моменти изгледаше како да нема ниту долна облека.

Како што и самата изјави претходно, најдобро се чувствува кога не носи долна облека, односно кога е гола, па што не би било така на крајот на двегодишниот натпревар…

Погледнете ги фотографиите ЈК и проценете сами!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi