Игор Којиќ ПОТВРДИ дека е во Загреб: ОТКРИ кого посетил (ФОТО)

23 април, 2021
Sverina-Kojic-Igor-Kojic-2

Тој замина пред роденденот на Северина

Фудбалскиот менаџер Игор Којиќ ги потврди медиумските пишувања дека е во Загреб.

Имено, неговата сопруга Северина го прослави својот 49-ти роденден, а беше напишано дека по тој повод Којиќ замина во престолнината на Хрватска.

Сепак, не е познато дали тие двајца се виделе, а Игор објави фотографија на која позира со пријател и во описот откри во кој град се наоѓа.

„Да се ​​дојде во Загреб и да не се посети Вела во Мостови е исто како никогаш да не сте биле во Загреб. Човек со големо срце и голем пријател, Вела “, напиша Игор под фотографијата.

Да потсетиме, Северина и Игор наводно не се виделе повеќе од една година, а беше напишано дека Којиќ отишол во Загреб само за да ја види сопругата и да донесат одлука дали дефинитивно ќе се разведат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris