Изгледа БАРЕМ 20 години помладо: НИКОЈ не остана имун на НОВОТО издание на Лепа Брена

9 септември, 2021
327453_lepa-brena-08092021-0040_ff

На настапот на Брена беше присутна и пејачката Александра Пријовиќ, а двете sвезди од семејството Живојиновиќ блескаа во црни стајлинзи!

Пејачката Лепа Брена синоќа настапи во Белград, а нејзиното најново издание многумина ги натера да се запрашаат како тоа и поаѓа од рака!

<p>Na Breninom nastupu bila je i pevačica <strong>Aleksandra Prijović, </strong>a obe zvezde porodice Živojinović blistale su u crnim stajlinzima!</p>

Една од најпознатите пејачки на Балканот се појави на свирката во феноменално издание кое го откри нејзиното витко тело, и се чини дека дури и многу помлади жени би можеле да и позавидат на нејзината фигура.

<p>Na Breninom nastupu bila je i pevačica <strong>Aleksandra Prijović, </strong>a obe zvezde porodice Živojinović blistale su u crnim stajlinzima!</p>

Брена носеше црн корсет-трико, сето тоа како дел од чипкан проѕирен костим кој не крие многу. Инаку, пејачката секогаш нагласува дека се грижи за своето здравје и исхрана, па затоа не е изненадувачки што изгледа толку добро, но знае и како да се слика и што стратешки да нагласи. Брена покажа и нова тренди фризура: боб со шишки.

<p>Na Breninom nastupu bila je i pevačica <strong>Aleksandra Prijović, </strong>a obe zvezde porodice Živojinović blistale su u crnim stajlinzima!</p>

На настапот беше присутна и сопругата на Филип Живојиновиќ, пејачката Александра Пријовиќ. Таа уживаше во настапот на Брена од првиот ред, а познато е дека овие две sвезди одлично се сложуваат. За настапот на Брена, Александра избра црн стајлинг и изгледаше, како и обично, фантастично.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi