ЈА ЗАСЕНИ МАЈКА СИ! Ќерката на Гоца Тржан прерасна во ВИСТИНСКА УБАВИЦА! Го гледа Раша како вистински ТАТКО! (ФОТО)

4 јули, 2021
437967_12442122424-900x900_f

‘Ќерката на Гоца Тржан, која ја доби со нејзиниот поранешен сопруг Иван Маринковиќ, не сака да се експонира во јавноста, но пејачката сега реши да ја покаже својата наследничка.

Гоца сподели кратко видео на Инстаграм каде позира со својата ќерка Лена, а исто така истакна колку всушност си личат тие две.

– Мала јас, само 100 пати поубава – кратко рече Гоца.

Патем, како што претходно изјави Тржан, Лена нема контакт со нејзиниот биолошки татко, бидејќи тој е во реално шоу со години. Исто така, девојчето еднаш откри дека сегашниот сопруг на нејзината мајка, Раша Новаковиќ, и е како вистински родител.

– Немам чувство дека тој не ми е вистински родител, бидејќи живееме заедно веќе девет години и нашата врска е нормална. Знам дека се сакаат и колку и да ме нервираат, тие сепак се родители и тоа е нормално – рече Лена во една емисија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi