ЈЕЛЕНА РОЗГА ОТКРИ ДАЛИ ИМА НОВО МОМЧЕ! Пејачката призна зошто ПЛАЧЕ, а ОВА за неа е ВИСТОИНСКА ЉУБОВ!

3 септември, 2021
366059_screenshot-3_f

Јелена Розга повторно е сама, само неколку месеци откако во хрватските медиуми одекна веста дека пејачката е во врска со готвачот Иван Пожанин.

Откако ја раскина веридбата со виолончелистот Стјепан Хаусер, Розга не се појави во јавноста со посилна половина, а многумина ги интересира дали пејачката повторно е заљубена. Неодамна, хрватските медиуми објавија наводи дека срцето на Јелена го украл готвачот Иван Пожанин, а таа сега го негираше тоа.

„Јас сум соло“, кратко искоментира пејачката, која ретко зборува за својот приватен живот откако се раздели со Хаусер.

Меѓутоа, на прашањето што е вистинска љубов за неа, таа посочи:

– Лојалност, доверба и верба.

Таа призна дека секогаш е со позитивен дух, бидејќи се весели на разни ситници, но дека секогаш плаче за неправда. Како што вели, ако сакаме да го задржиме веселиот дух, најважно е да научиме да се заштитуваме.

– Сакајте се и почитувајте се. На тој начин, ќе научите да бидете сакани и почитувани од другите. И тогаш можете да го формирате вашиот свет во кој ќе бидете зачувани и во кој сте недопирливи – нагласи пејачката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi