ЈОВАНА ЈОКСИМОВИЌ СИТЕ ЈА ЗНАЕМЕ: Првата сопруга на Желјко Јоксимовиќ е вистинска УБАВИЦА, а нема да поверувате колку Мина личи на неа!

11 септември, 2021
308787_mina-i-zeljko-joksimovic-damir-dervisagic_ff

Пејачот Желjко Јоксимовиќ со години е во хармоничен брак со водителката Јована Јоксимовиќ, а еден од најпознатите парови на домашната јавна сцена има три деца, синот Коста и близначките Ана и Срна.

Познато е дека Желjко го има првиот брак зад себе, од кој ја доби ќерката Мина, со која јавноста исто така се запозна одамна. Сепак, многумина не знаат како изгледа првата сопруга на Желjко, Весна.

Се чини дека Мина ја наследи убавината од неа, бидејќи мама и ќерка личат исто!

<p>Malo ko zna kako izgleda supruga Željka Joksimovića iz prvog braka, koja je ujedno i majka njegove ćerke Mine</p>
<p>Malo ko zna kako izgleda supruga Željka Joksimovića iz prvog braka, koja je ujedno i majka njegove ćerke Mine</p>

Мина сподели неколку фотографии од Весна од 90 -тите години, и таа е вистинска природна убавина. Иако се работи за стари фотографии, тие и денес изгледаат подеднакво привлечно.

  • Среќен роденден, мамо – кратко рече Јоксимовиќ.
<p>Malo ko zna kako izgleda supruga Željka Joksimovića iz prvog braka, koja je ujedno i majka njegove ćerke Mine</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi