Карлеуша БЕЗ ДОЛНА ОБЛЕКА на прославата на Милица Павловиќ? Невообичаеното издание на популарната пејачка повторно на МЕТА НА КРИТИКА (ФОТО)

12 август, 2021
6a796ee0e49f8df0b818d26a4b7c6d060924efd1

Популарната пејачка не ја пропушти прославата на Милица Павловиќ

Популарната пејачка Јелена Карлеуша, иако не е во добри односи со многу колеги, може да се пофали со пријателската врска со пејачката Милица Павловиќ. Имено, пејачките си даваат огромна поддршка една на друга и очигледно е дека нивното пријателство постојано се зајакнува …

Потврда за пријателство следуваше синоќа, кога Јелена Карлеуша се појави на Калемегдан доцна вечерта и се упати кон ресторанот каде Милица Павловиќ го славеше својот роденден. По тој повод, Јелена Карлеуша се одлучи за необично издание што предизвика бура на социјалните мрежи …

„Таа не можеше да носи ништо нормално во последните пет години“, „Додека не научи како жената може да биде облечена и секси во исто време, нема потреба да се коментира за нејзината„ комбинација на облека ““, се само некои од негативните коментари. Секако, не изостанаа ниту позитивните.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi