Карлеуша испрати мистична порака од креветот, а сите гледаат дали нешто „ѕирка“ од под јорганот (ФОТО)

27 февруари, 2021
jk1-830x0

„Ќе бидам твој ангел“, напиша во описот на фотографијата

Откако привлече големо внимание со видеото со постарата ќерка Атина, Јелена Карлеуша сега воздивнува сама, со селфи од креветот.

На фотографијата, Јелена ја смени бојата на очите, од кафеава во зелена, со леќите што често ги носи; косата и е исфенирана, а интересна е и пораката што ја испрати.

„Ќе бидам твој ангел“, напиша таа.

Сепак, на многумина, погледот им се спушти до границата на телото и јорганот на Јелена, па затоа коментираат дека не им е јасно дали малку „се лизнал“ или е само сенка што дава лажен впечаток дека гледаат повеќе отколку што треба.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi