КАРЛЕУША ПATУВАШЕ СО СВОИТЕ ЌЕРКИ ВО ДУБАИ: Хотелот како РАЈ НА ЗЕМЈА, а погледот е НЕВЕРОЈАТЕН!

28 март, 2021
ка

После бурниот период, Јелена Карлеуша реши да се држи настрана од вревата со нејзините наследници Атина (12) и Нико (11) и да замине на одмор, а изборот падна на Дубаи.

Тие веќе два дена уживаат далеку од Србија, каде на одмор е и продуцентот на Јелена, Зоран Биртачевиќ.

Поп-sвездата ги почести своите следбеници со фотографија на која позира со своите ќерки, а реакциите се полни со ентузијазам.

Излет на девојки во Дубаи – напиша Јелена покрај фотографијата.

Нејзините обожаватели го коментираат фустанот што ги истакнуваше нејзините облини, но најголема реакција предизвика фактот што е висока нејзината постара наследничка Атина, на само 12 години.

„Ти си убава“, „Не знаев дека Атина е толку висока, леле!“, „Чувај го ова злато што го имаш“, „Три милости, убава си“, „Атина е скоро поголема од мама“, се само некои од многуте коментари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris