Карлеуша се сликаше во лифтот на семејната куќа во никогаш пократок фустан: Погледот надолу ќе ве излуди! (ФОТО)

2 октомври, 2021
jk-instagram-1-830x0

Пред неколку години, Јелена изјави дека лифтот во нејзината куќа се користи само за сликање, но и за иритирање на луѓето

Поп-sвездата Јелена Карлеуша провоцира со фотографија од лифтот од семејната куќа во сѐ пократок фустан, во комбинација од која многумина пишуваат дека таа е најдобро облечена јавна личност.

Имено, Јелена се фотографираше на огледалото на лифтот, кое се наоѓа во нејзината семејна куќа, каде живее со ќерките Атина и Ника, како и сопругот Душко Тошиќ кога е во Белград поради деловни обврски.

Се чини дека Јелена никогаш не носела пократок фустан во крем боја, јакна и чизми со високи потпетици во иста нијанса. Носеше торба на едното рамо, како и капа, а сите детали на неа беа во крем боја.

Мини фустанот ги истакна долгите нозе и витката фигура на Карлеуша, и иако овој пат беше облечена за да не ги истакнува нејзините атрибути, нејзините придружници се согласуваат дека Јелена е вистинска бомба во ова издание и дека таа и онака провоцира.

„Каква риба“, „Најдобро обучена јавна личност“, „Провоцира со мини здолниште, но и со лифт во куќата“, „И во тоа издание си провокативен“, „Бобметина“, „Гориш “,” Ова е лифтот што се користи за сликање “, се некои од коментарите.

Да потсетиме, пред неколку години Јелена изјави дека лифтот во нејзината куќа се користи само за сликање, но и за иритирање на луѓето.

– За мене, лифтот во дневната соба се користи исклучиво за селфи фотографии… И за да ги нервира луѓето, се разбира. Но, тоа помалку – напиша тогаш Јелена со објавената фотографија од лифтот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris