Карлеуша седна на мотор во маскирен дезен: Вооружена со најдобрата „бомба“ на естрадата, ги воодушеви сите

18 мај, 2021
PETA-Jelena-Karleusa-Pelz-clean-2018-06-1600

Јелена што и да облече не може да го сокрие својот сексапил и заносните облини

Поп-sвездата Јелена Карлеуша (42) ги „запали“ социјалните мрежи со својот бомбастичен задник со кадрите во кои беше провокативно облечена, во војнички дезен.

Имено, таа позираше на мотор со ист дизајн како комбинезонот кој беше припиен до нејзиното совршено тело.

Во еден момент, Карлеуша позираше со поместување на прамените на нејзината долга руса коса од едната на другата страна.

Јелена објави и фотографија на својот профил на инстаграм, која ја запали фантазијата на многу припадници на посилниот пол во изданието во кое повторно блескаше.

Сепак, пејачката, без оглед што ќе облече, не може да ги сокрие облините и сексапилот, а особено бујната позадина, за која многумина велат дека нема конкуренција во Србија.

Погледнете го совршениот задник во маскирно издание.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi