Кармен Електра јавно го прокоментира задникот на Карлеуша, обожавателите во транс: „Дали е можно?!“

11 февруари, 2021
1612975463618-karmen-elektra-jelena-karleusa-815x458

„Г-ѓа Кармен Електра ја коментира Карлеуша.“

Поп дивата Јелена Карлеуша веќе долго време докажува дека привлекува внимание со својот изглед, не само на Балканот, туку и низ целиот Свет.

Тоа го докажа со последната објава на социјалната мрежа Instagram, за која коментираше, ни помалку ни повеќе, холивудската sвезда Кармен Електра.

Имено, Карлеуша објави фотографија од задникот во минијатурни тексас шорцеви, а во морето од позитивни коментари се најде и Електра.

– Совршенство – напиша актерката, а Јелена ѝ се заблагодари со срце емотикон.

Погледнете го коментарот на актерката и провокативното издание на Јелена во галеријата:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi