Ќерката на Цеца во минијатурно бикини ги полуде мажите, а ретко ја гледаме во вакво издание (ФОТО)

7 јули, 2021
Screenshot_1

Коментарите за нејзиниот изглед само се нижат

Откако замина за Турција, Анастасија Ражнатовиќ редовно ги информира своите следбеници на социјалните мрежи за секој нејзин чекор, а нејзините објави секогаш привлекуваат големо внимание во јавноста.

Коментарите за нејзиниот изглед постојано пристигнуваат и веруваме дека таа никогаш никого не остава рамнодушен.