КОГА ЌЕ ДОЈДЕ ТАА ЕСЕН ДА СЕ ОБЛЕЧАМ?: Нивес Целзијус откри што посакува

17 август, 2021
nives_celzijus9-1172020

Нивес уште еднаш ја покажа својата витка линија во костим за капење

Водителката, пејачка и колумнистка, Нивес Целзијус е позната и како жена која знае да ја скокотне фантазијата на своите следбеници на социјалните мрежи. Само на Instagram ја следат повеќе од 400.000 следбеници со кои секојдневно споделува фотографии од нејзиниот приватен живот.

Атрактивната Нивес веќе некое време ужива во округот Шибеник-Книн и обично споделува фотографии со своите обожаватели на кои се гледа нејзината витка линија во костим за капење. Покрај уживањето во одморот од соништата, писателката го користи секој слободен момент за да позира.

Тоа го направи и овој пат, а последната фотографија предизвика вистинска бура на социјалните мрежи. Сепак, се чини дека на Нивес ѝ здосадија фотографии на кои таа покажува повеќе отколку што би требало, па со своите следбеници сподели дека неизмерно се радува на малку постудено време. „Кога ќе дојде таа еден да се облечам?“, Напиша Целзијус во описот на фотографијата.

Сепак, изгледа дека на фановите повеќе им се допаѓа кога Нивес позира во малку поотворени изданија, па под објавата коментираа дека се надеваат дека летото ќе трае што е можно подолго.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi